Apie

Šie testai yra sukurti Žmogaus teisių gido projekto kontekste ir yra skirti įvertinti jūsų žinias apie žmogaus teises. Kviečiame išbandyti mūsų kitus testus ir apsilankyti Žmogaus teisių gide, kur galėsite sužinoti daugiau apie skirtingas žmogaus teisių temas.

Šis testas publikuojamas Okat platformoje. Okat yra žinių patikrinimo įrankis, kuris leidžia organizacijoms kurti ir valdyti testus, apklausas ir klausimynus. Įrankis sukurtas Latvijoje veikiančios nevyriausybinės organizacijos Žmogaus teisių draugija ir išleistas 2019 m. viduryje, bendradarbiaujant su NVO teisės institutu Lietuvoje, Žmogaus teisių centru Estijoje, Bulgarijos Helsinkio komitetu. Okat įrankis sukurtas kaip Žmogaus teisių gido projekto dalis, kuris yra žmogaus teisių švietimo Europoje bendradarbiavimo projektas.

Okat yra remiamas Nordplus ir Erasmus+. Nordplus, Europos Komisija ir kiti finansiniai rėmėjai neatsako už šiame puslapyje skelbiamą informaciją ir jos panaudojimą.Šioje svetainėje pateikiami testai ir kitas turinys yra saugomi autorių teisių ir gali būti naudojami tik asmeniniais ar švietimo tikslais. Naudojantis šia svetaine sutinkate su Okat platformos Naudojimo sąlygomis. Kilus klausimams prašome susisiekti el. paštu .