Info

Need testid on loodud veebiplatvormi Inimõiguste Giid raames, et hinnata teil oma teadmisi inimõiguste kohta.

Proovige ka meie teisi teste ja külastage Inimõiguste Giidi, kus läbi erinevate teemade on võimalik inimõiguste kohta rohkem teavet saada.

Testid on avaldatud saidil Okat. Okat on teadmiste hindamise tööriist, mis aitab organisatsioonidel teste, uuringuid ja vorme luua ning hallata. Selle töötas välja Lätis asuv Baltic Human Rights Society ja beetaversioon käivitati 2019. aasta keskel koostöös Eesti Inimõiguste Keskuse, NGO Law Instituutiga Leedus ja Bulgaaria Helsinki Kommiteega. Okat töötati välja osana inimõiguste giidi projektist, mis on Euroopa koostööprojekt inimõigusalase hariduse valdkonnas.

Okat’it toetavad Nordplus ja Erasmus +. Nordplus, Euroopa Komisjon ja muud rahalised toetajad ei vastuta sellel veebisaidil avaldatud teabe ja selle võimaliku kasutamise eest.See test ja muu sellel veebisaidil pakutav sisu on autoriõigustega kaitstud ning mõeldud ainult isiklikuks ja hariduslikuks kasutamiseks. Selle veebisaidi kasutamisega nõustute järgima Okati kasutustingimusi. Päringute saamiseks võtke meiega ühendust aadressil .