Par šo lapu

Šo testu(s) jums piedāvā Cilvēktiesību gids, lai palīdzētu jums novērtēt savas zināšanas cilvēktiesībās. Jūs varat izmēģināt arī citus testus un apmeklēt Cilvēktiesību gidu, lai uzzinātu vairāk par dažādām cilvēktiesību tēmām.

Šis tests(i) ir publicēts Okat platformā. Okat ir zināšanu novērtēšanas rīks, kas palīdz organizācijām veidot un koordinēt zināšanu novērtēšanas testus, aptaujas un formas.

Okat ir izveidojusi Latvijas nevalstiskā organizācija Baltic Human Rights Society sadarbībā ar Igaunijas Cilvēktiesību centru, Bulgārijas Helsinki komiteju un NVO tiesību institūtu Lietuvā. Okat beta versija ir publiski pieejama kopš 2019.gada vidus. Okat ir izveidots Cilvēktiesību gida projekta ietvaros, kas ir Eiropas sadarbības projekts cilvēktiesību izglītības jomā.

Okat ir tapis ar Nordplus un Erasmus+ finansiālu atbalstu. Nordplus un Eiropas Komisija, kas līdzfinansē šo projektu, nav atbildīgi par šajā tīmekļa vietnē ietverto informāciju un tās iespējamo lietojumu.Lūdzu ievērojiet, ka šo testu un pārējo šajā tīmekļa vietnē piedāvāto saturu aizsargā autortiesības, un tas ir paredzēts vienīgi personīgai un nekomerciālai lietošanai izglītošanās nolūkā. Okat lietošana uzskatāma par jūsu piekrišanu ievērot Lietošanas noteikumus. Ja vēlaties uzdot jautājumus vai sniegt atsauksmes, lūdzu, rakstiet uz e-pasta adresi: .